Půjčit si můžete téměř na vše, a to je chyba

Půjčovat si je dnes v oblibě téměř na všechno na co si jen dokážete vzpomenout. To zní jako velice pozitivní informace, pravdou ovšem je opak. Mělo by to znít spíš, dnes si bohužel můžete půjčit téměř úplně na každou blbost, která vás napadne.

pujcka_na_vyplaceni_exekuce

 

Síla sjednocených úvěrů

V pospolitosti je síla. Ve dvouch a více se to lépe táhne. Tyto různé příměry lze opakovat do nekonečna budou platit i třeba v takovém oboru bankovnictví. Pokud totiž splácíte několik půjček naráz, dost možná z toho zešílíte, či uděláte nějakou chybu během procesů odesílání plateb.

konsolidace_uveru

 

Nebezpečí exekucí není srandou

Minulý týden byl tragickým ukazatelem toho, jaký problém jsou v dnešní době různé exekuce a především exekutoři jako tací. V jednom složitém případě člověk zadlužený byl soudem poslán do vězení kvůli nešťastné události kdy vystřelil na tyto exekutory, protože se k němu dobývali a on se domníval, že jde o zloděje.

Pozor, kde si nechávat dělat konsolidaci úvěrů

Když  konsolidace úvěrů tak pořádně. Pořádně v prvé řadě znamená použít k tomu tu nejlepší možnou nabídku a především se nevrhat do ještě větší pasti, aniž byste si to uvědomovali. Člověk si řekne, to se mě přece netýká já bych se nenechal podvést jako nějaká babička co si koupí na předváděčce za celoživotní úspory hrnce.